Telefono numeris

+37069999523

El.paštas

info@ailes.lt

Atidaryta

I-V 8:00-19:00

Les Ailes klientų duomenų privatumo politika

Ši politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir apdorojame Jums  pagal  taisykles ir paskyra www.ailes.lt  bei užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje.

UAB  Studija „Vero“ gerbia Jūsų privatumą ir saugo Jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

  1. Internetinė parduotuvė ir prekių pristatymas

Įsigyjant prekes mūsų internetinė parduotuvėje www.ailes.lt, sutarties vykdymo pagrindu, mes surenkame ir tvarkome Jūsų pirkimo duomenis (vardas, pavardė, elektroninis paštas, telefono numeris, gyvenvietė, gatvė, namo/buto numeris, pašto kodas, apmokėjimo duomenys (bankas, banko sąskaita)) ir su pristatymu susijusius duomenis (pageidaujamas pristatymo laikas, kita kurjeriui aktuali informacija, Les Ailes studija , Omniva paštomatas ar LT Express paštomatas, kuriame pageidaujate atsiimti prekes), kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ir pristatyti prekes. Jums nepateikus šių duomenų, mes negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo ir pristatyti prekių.

2. Pristatymo būdai

OMNIVA paštomatai Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų. 2,50 Eur

 

 

Internetinė parduotuvė, Les Ailes studija (Kalniečių g. 247, Kaunas) Užsakymą paruošime tą pačią dieną, jei jį atliksite iki 12 val., atsiimti galėsite po 16 val. Informuosime žinute ir el.paštu.  NEMOKAMAI

 

 

 

Apie OMNIVA paštomatą – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

3. Apmokėjimas

SVARBI INFORMACIJA! Informuojame, kad karantino metu keičiama atsiskaitymo kurjeriui už siuntą tvarka – siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu (jei pasirinko tokį apmokėjimo būdą) kurjeriui galės atsiskaityti tik banko kortelėmis, gryni pinigai nebus priimami.

Atsiskaityti už interneto parduotuvėje www.ailes.lt įsigytas prekes galite:

  • naudodamiesi elektronine bankininkyste (paysera.lt sistema);
  • grynais arba kortele kurjeriui siuntinio pristatymo metu (svarbu turėti tikslią sumą, be grąžos);
  • pavedimu (prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas po pinigų įskaitymo į mūsų sąskaitą);
  • Les Ailes dovanų kuponais ;

*Svarbu! Visą Les Ailes dovanų kupono sumą būtina išnaudoti vieno apsipirkimo metu.

Neapmokėtas ar nepatvirtintas užsakymas po 3 dienų yra pašalinamas iš sistemos.

Informacija pavedimui:

Gavėjo pavadinimas: UAB Studija “Vero”
Gavėjo sąskaita: LT627300010156153905

Gavėjo bankas : Swedbank