Paskelbta Komentarų: 3

Vizažo ir antakių modeliavimo meistrė Aistė

Sveiki,esu Aistė Mačežinskienė, vizažo ir antakių modeliavimo meistrė.

Grožio sferoje jau dirbu tris metus. Klientės ir jų atsiliepimai skatina tobulėti ir nesustoti. Per šiuos visus metus nuolat tobulinausi ir gilinau žinias individualiose pamokose seminaruose pas ( Veronika Žemaitytė – Kleizienė, Julija Abelit, Silvia Covrig, Monika Briu, Margarita Vaisova, Justina Gafaro, Dominyka Albertavičiūtė, Greta Girdžiūtė, Milita Daikerytė, Emilija Kastečkaitė ir kt.) makiažo mokyklose (Makeup to go akademija, Femina Bona – įgyjau vizažisto diplomą) !

Mano darbus galite pamatyti ir susisiekti asmeniškai:

Facebook – Makeup Pro Aistė

 Instagram – makeup_proaiste

El. p:  aistanra@gmail.com

Tel. nr : +37063733731

Online registracija : REGISTRUOTIS

Šiandien esu dėkinga visiems kurie prisidėjo prie to kuo esu dabar !

3 komentarai apie “Vizažo ir antakių modeliavimo meistrė Aistė

  1. Dėkoju meistrei Aistei, už ne tik kruopščiai atliktą, man dar nebandytą, procedūrą, bet ir išsamius paaiškinimus kaip savo antakiais rūpintis ir toliau, bei smagiai praleistą laiką!

  2. Kaip visada tobulai!! Apsilankymas pas Aistę, kaip šventė (tai nutinka retai), nes visos vietos VISADA užimtos ;)) Ačiū už kokybę ir profesionalumą.

  3. Pati nuostabiausia meistrė, su kuria jautiesi kaip su drauge, o jos atliekami darbai… Net žodžių trūksta kokybei ir profesionalumui. Ačiū Tau, Aiste, už visad idealiai sutvarkomus antakius! 🖤

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *