Paskelbta Komentarų: 3

Manikiūro – pedikiūro meistrė Austėja

Grožio srityje dirbu palyginti dar neseniai. Prieš tai, beveik dešimt metų, dirbau mokytoja, o grožio industrija mane žavėjo visada, tačiau vis nuvydavau mintis šalin galvodama, kad tai nėra “rimtas” darbas ir tuo profesionaliai užsiimti neverta. Tačiau mano gyvenime susiklostė aplinkybės taip, kad pagaliau nusprendžiau pabandyti tai, kas nuolat man nedavė ramybės ir stipriai traukė – tai grožio sritis. Tada pasakiau sau : Dabar arba niekada! Ir štai aš čia.

Ir žinote ką? aš supratau, kad ši specialybė, kaip ir bet kuri kita, reikalauja nuolatinio tobulėjimo bei savišvietos. Kaip ir dirbdama mokytoja, savo turimas žinias turiu nuolat gilinti, domėtis naujovėmis ir tobulėti dalyvaudama mokymuose bei seminaruose.

Šis procesas yra sistemingas, negali sustoti, privalai siekti vis geresnių rezultatų savo darbe.

Pastebėjau, kad visa tai turi daug panašumų su darbu mokykloje, juk visada smagu savo turimomis žiniomis pasidalinti su klientėmis, jas informuoti bei patarti tam tikrais klausimais. Dirbdama šioje srityje aš jaučiu malonumą ir man patinka tai, ką aš darau. Be galo džiaugiuosi savo klientėmis, su kuriomis visada malonu bendrauti ir kurių padrąsinimai, pagyrimai bei padėkos yra man didžiulis įvertinimas bei stimulas judėti į priekį ir siekti maksimalių rezultatų. Todėl didelis AČIŪ klientams už palaikymą!

Manau kiekviena moteris ar mergina man pritartų, kad grožis slypi paprastume, todėl mano darbuose atsispindi klasika, minimalizmas bei subtiliai išlaikytas stilius.
Iki malonių susitikimų!

Registruotis pas Austėja spausti -> REGISTRACIJA

3 komentarai apie “Manikiūro – pedikiūro meistrė Austėja

  1. Nuostabi meistrė! Labai kruopšti ir atidi detalėms, rūpinasi kad būtų ne tik gražus vaizdas po apsilankymo, tačiau pasistengia, kad ir pats manikiūro procesas būtų malonus! Rekomenduoju ❤️

  2. Austėja puiki meistrė! Profesionali, mandagi ir puiki pašnekovė. Darbą atliko labai kruopščiai, kokybiškai. Smagu apsilankyti, būtinai sugrįšiu.

  3. Austėjos pedikiūro paslaugos kaip visad nuostabios. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *