Apie mus

Mes visuomet savo klientams atsiduodame 100 procentų. Kiekvienas iš jų mums yra be galo svarbus, taip pat vertiname jų nuomonę ir konstruktyvią kritiką. Visuomet buvome ir esame paprastos, atviros ir nuoširdžios – šiomis vertybėmis vadovaujames ir dirbame su klientais.

Les Ailes” yra savo srities profesionalų studija grožio specialistams bei klientams.

Studijos pavadinimas – “Les Ailes” (prancūzų tar. les èl) parinktas neatsitiktinai: jis reiškia sparnus – tai simbolizuoja meilę, taiką, laisvę ir grožį – vertybes, kuriomis būtina vadovautis, siekiant teikti aukščiausios kokybės paslaugas grožio sferoje.

Mūsų misija: Būti profesionalia studija su patogiomis darbo vietomis bei tapti atokvėpio oaze klientams, kad jie galėtų pilnai atsipalaiduoti po dienos darbų.

Vizija: Palaikyti aukštą paslaugų kokybės lygį, integruojant pažangias ir išmanias vizitų registravimosi sistemas.

Taigi, jeigu norite apsilankyti grožio profesionalų studijoje – susisiekite su mumis!

Slider

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta – kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti prašymą grąžinti prekę.Gavę Jūsų prašymą, su Jumis susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d.pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į sąskaitą, kuri buvo nurodyta grąžinimo formoje).

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą:  https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.

SVARBU! Laikinai, dėl paskelbto šalyje karantino, užsakymų atsiėmimas Les Ailes studijoje  Kalniečių g. 247 negalimas.

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Ailes.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymų nesiunčiame),  per 2 – 3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

Į OMNIVA  siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).

OMNIVA paštomatai Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų. 2,50 Eur,

Taip pat siunčiame per paštą.

LP paštas Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 72 val. 2,00 Eur,

 

Užsakymų atsiėmimo vieta, Les Ailes studijoje , Kalniečių g. 247-1 , Kaunas nurodytomis darbo valandomis.  Atsiėmimas nemokamas.

I – V 9:00 – 19:00
VI 10:00 – 16:00
VII Nedirbame

Apie OMNIVA paštomatus – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.