Paskelbta Komentarų: 8

Antakių ir makiažo meistrė Miglė

Sveiki, esu Miglė natūralių antakių meistrė – vizažistė. Grožio srityje dirbu trečius metus, per šiuos metus supratau, kad tampama meistru, kai suvoki, kad ne tik visų technikų žinojimas ir diplomų kiekis padaro tave tuo kas esi, o tai kad, pavyzdžiui, parinktas tinkamas makiažas atskleidžia (žmogaus vidinį grožį, būdą, asmenybę). Kai gali suderinti techniką ir suvokimą, tada įvyksta stebuklas. Mano didžiausias varikliukas natūralumas, tiek antakiuose, tiek makiažuose.

Dažnai kyla klausimas kaip atrasti motyvacijos?

Aš jos randu aplink mane supančiuose žmonėse, kolegėse, seminaruose arba tiesiog gamtoje.

Daugiau mano darbų galite rasti soc. tinkluose Facebook ir Instagram:

 ▫️https://instagram.com/migleyebrows?igshid=n3uaisdn1meu

▫️https://www.facebook.com/MiglBeauty/

 Taip pat galite susisiekti telefonu:  +37062828453

Online registracija REGISTRACIJA


 

8 komentarai apie “Antakių ir makiažo meistrė Miglė

  1. Puiki meistrė!!

  2. Kaip visada likau patenkinta, atmosfera puiki, meistė labai gera, išmananti savo darbą, labai maloni, todėl visada yra noras grįžti pas šią meistrę.

  3. Visada gera apsilankyti pas Miglę, kruopšti, maloni, puikiai vertinu jos darbą. O pati iš savęs neša tokią ramybę, kad kaskart “užmiegu” per procedūrą 🙂

  4. Kaip ir kiekvienąkart, likau patenkinta. Miglė nuostabi profesionalė, pas ją apsilankiusi jaučiuosi kaip po gero SPA seanso, iš naujo pamilstu save 🙂.

  5. Nuostabi antakiu specialistė Miglė, ji tiesiog atlieka savo darba su meile ir tobulai. Tikrai rekomenduoju!!!!Apsilankykit ir pamatysit!!!

  6. Pati geriausia! Labai profesionali meistrė. Per jos procedūras galima tiesiog užsimerkti ir atsipalaiduoti, nėra dėl ko jaudintis nes rezultatas visada būna tobulas.

  7. Pati nuostabiausia antakių bei makiažo meistė Miglė. Laukiu nesulaukiu, kada vėl bus galimybė apsilankyti pas šią nuostabią savo srities žinovę ir papuošti savo veidą nepriekaištingai sutvarkytais antakiais. 🙂

  8. Retai kam patikiu savo antakius, tačiau susipažinus su Migle, supratau, kad būtent ja galiu pasitikėti. Rezultatai patys kalba už save, o mergaitė superinė! Šalia jos saugu ir jauku 🙂 visa baimė išgaruoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *